Sztuczna trawa na ścianę w jadalni – gotowe aranżacje

Sztuczna trawa na ścianie w pomieszczeniu dodaje mu świeżości i może działać uspokajająco. Syntetyczny odpowiednik zielonej murawy stanowi także wyjątkowo stylowy akcent we wnętrzu i nadaje mu wyjątkowego charakteru. Zastanawiasz się, jakie możliwości aranżacyjne stwarza sztuczna trawa na ścianę? Poznaj kilka naszych inspiracji, dzięki którym nadasz swojej jadalni niepowtarzalnego klimatu.

Ściana ze sztucznej trawy

Sztuczna trawa na ścianę to bardzo ciekawy pomysł na urozmaicenie wnętrza i nadanie mu nowego życia. Jednolicie zielona ściana z syntetycznej murawy może oddzielać od siebie pomieszczenia. To ciekawy sposób na wydzielenie strefy jadalnianej, gdy sąsiaduje ona z salonem lub kuchnią. W ten sposób przestrzeń nabierze wyjątkowo świeżego klimatu, a spożywanie posiłków przy stole stanie się dużo przyjemniejsze. Bardzo stylowo prezentuje się gęsta i wysoka sztuczna trawa w połączeniu z białymi ścianami lub w otoczeniu brązowych mebli.

Pas ze sztucznej trawy na ścianę

Nieco subtelniejsze rozwiązanie, które sprawdzi się szczególnie w małych pomieszczeniach, stanowi pas ze sztucznej trawy na ścianę. Chociaż może wydawać się minimalistyczny, to na pewno dzięki niemu w Twojej jadalni zapanuje aura świeżości. Akcent sztucznej murawy we wnętrzu sprawia, że można zupełnie odmienić odbiór danej przestrzeni. Ponadto zieleń ozdobnej sztucznej trawy dostarcza przyjemnych wrażeń wizualnych.

Mozaika ze sztucznej trawy na ścianę

Równie ciekawą propozycją na zastosowanie sztucznej trawy na ścianę jest ułożenie mozaiki z różnych odcieni zieleni. Możesz wyciąć ze sztucznej trawy na metry fantazyjne kształty i stworzyć z nich niepowtarzalną kompozycję, którą umieścisz na jednej ze ścian w swojej jadalni. Daj się ponieść swojej wyobraźni i nie bój się eksperymentować z długością włókien i rodzajami źdźbeł. Dzięki temu osiągniesz przepiękny i niepowtarzalny efekt wizualny, który zachwyci nie tylko domowników, ale także odwiedzających Was gości. Obraz ze sztucznej trawy na ścianę sprawi, że wnętrze będzie wyglądało niezwykle modnie.

Napis ze sztucznej trawy na ścianę

Szukasz nieszablonowego rozwiązania na umieszczenie syntetycznej murawy na ścianie w jadalni? W takim razie może Ci się spodobać napis stworzony ze sztucznej trawy. Wybierz szablon swojego ulubionego słowa, które przywołuje pozytywne skojarzenia, a następnie wypełnij go sztucznym mchem lub kępkami syntetycznej trawy. Taka aranżacja będzie prezentowała się wyjątkowo stylowo na ścianie w jadalni i sprawi, że pomieszczenie stanie się przytulną przestrzenią, kojarzącą się z rodzinną atmosferą.

Sztuczny trawnik prezentuje się bardzo modnie na ścianach w pomieszczeniach i nadaje im świeżego klimatu. Często sztuczna trawa wygląda jak prawdziwa, dlatego można jej użyć jako odpowiednika naturalnej kompozycji z mchu czy też innych zielonych roślin. Zaaranżowane w ten sposób wnętrza mogą działać kojąco na zmysły i uspokajać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *